GST220A24-R7B
Numărul produsului DigiKey
1866-2085-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GST220A24-R7B
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 221W
Descriere detaliată
24V 221 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GST220A24-R7B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
150mW (max.)
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Conector ieșire
DIN de putere, 4 pini
Lungime cordon
39,4" (1,00m)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
8,27" L x 3,35" l x 1,81” Î (210,0mm x 85,0mm x 46,0mm)
Tensiune - Ieșire
24V
Curent - Ieșire (Max)
9,2A
Număr produs de bază
Putere (wați)
221 W