GST160A24-R7B
Numărul produsului DigiKey
1866-2047-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GST160A24-R7B
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 160W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
24V 160 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GST160A24-R7B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
150mW (max.)
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Polarizare
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Eficiență
Nivel VI
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
DIN de putere, 4 pini
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
47,2" (1,20m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
6,89" L x 2,83" l x 1,38" Î (175,0mm x 72,0mm x 35,0mm)
Tensiune - Ieșire
24V
Agenție de aprobare
BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Curent - Ieșire (Max)
6,67A
Număr produs de bază
Putere (wați)
160 W