GST280A24-C6P
Numărul produsului DigiKey
1866-2122-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GST280A24-C6P
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 280W
Descriere detaliată
24V 280 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
500mW (max.)
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Conector ieșire
Dreptunghiular, Poziție 6
Lungime cordon
39,4" (1,00m)
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
8,66" L x 3,74" l x 1,81” Î (220,0mm x 95,0mm x 46,0mm)
Tensiune - Ieșire
24V
Curent - Ieșire (Max)
11,67A
Număr produs de bază
Putere (wați)
280 W