V320LA7P nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
TDK
În stoc: 60.553
Fișă de date
Similar
TDK
În stoc: 8.645
Fișă de date
Eaton - Electronics Division
510 V 1.2 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 7mm
Building Automation – Protect/Sense/Control
V320LA7P
Numărul produsului DigiKey
F1953-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
V320LA7P
Descriere
VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Tensiune varistor (Max)
561 V
Producător
Littelfuse Inc.
Curent - Supratensiune
1.2 kA
Serie
Energie
25J
Ambalaj
Vrac
Număr de circuite
1
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
95 pF @ 1 MHz
Volți c.a. maxim
320 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C (TA)
Volți c.c. maxim
420 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (Min)
459 V
Pachet/cutie
Disc 7mm
Tensiune varistor (tipică)
510 V