B72210S0321K101
Numărul produsului DigiKey
495-5939-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B72210S0321K101
Descriere
VARISTOR 510V 2.5KA DISC 10MM
Descriere detaliată
510 V 2.5 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 10mm
Modele EDA/CAD
B72210S0321K101 Modele
Curent - Supratensiune
2.5 kA
Energie
50J
Capacitanță la frecvență
185 pF @ 1 kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TA)
Volți c.a. maxim
320 V
Grad
Volți c.c. maxim
420 V
Calificare
Tensiune varistor (Min)
459 V
Tensiune varistor (tipică)
510 V
Pachet/cutie
Disc 10mm
Tensiune varistor (Max)
561 V