B72207S2321K101
Numărul produsului DigiKey
495-1428-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
B72207S2321K101
Descriere
VARISTOR 510V 1.75KA DISC 7MM
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
510 V 1.75 kA Varistor 1 Circuit Orificiu străpuns Disc 7mm
Modele EDA/CAD
B72207S2321K101 Modele
Categorie
Curent - Supratensiune
1.75 kA
Energie
32J
Ambalaj
Vrac
Capacitanță la frecvență
90 pF @ 1 kHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C (TA)
Volți c.a. maxim
320 V
Grad
Volți c.c. maxim
420 V
Calificare
Tensiune varistor (Min)
459 V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune varistor (tipică)
510 V
Pachet/cutie
Disc 7mm
Tensiune varistor (Max)
561 V