TPSMF4L60A
Numărul produsului DigiKey
F7554TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F7554CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F7554DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
TPSMF4L60A
Descriere
TVS DIODE 60VWM 96.8VC SOD123F
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
96,8V Clemă 4,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SOD-123F
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
60V
Tensiune - Străpungere (Min)
66,7V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
96,8V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
4,1A