BZX58550-C3V6-QX
Numărul produsului DigiKey
1727-BZX58550-C3V6-QXTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1727-BZX58550-C3V6-QXCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1727-BZX58550-C3V6-QXDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BZX58550-C3V6-QX
Descriere
DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD523
Referință client
Descriere detaliată
Diodă Zener 3.6 V 300 mW ±5% Montare pe suprafață SOD-523
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Scurgere inversă la Vr
7.5 µA @ 2 V
Prod.
Tensiune - Directă (Vf) (Max) la If
900 mV @ 10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Stare piesă
DigiKey nu mai oferă acest produs
Grad
Automobile
Tensiune - Zener (Nom) (Vz)
Calificare
AEC-Q101
Toleranță
±5%
Putere - Max
300 mW
Pachet/cutie
Impedanță (Max) (Zzt)
95 Ohms