SMCJ36CA
Numărul produsului DigiKey
SMCJ36CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMCJ36CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMCJ36CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMCJ36CA
Descriere
TVS DIODE 36VWM 58.1VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
58,1V Clemă 25,9A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Modele EDA/CAD
SMCJ36CA Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
25,9A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
36V
Tensiune - Străpungere (Min)
40V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
58,1V