SMAJ440CA
Numărul produsului DigiKey
SMAJ440CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ440CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ440CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ440CA
Descriere
TVS DIODE 440VWM 713VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
713V Clemă 900mA Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMAJ440CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
900mA
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Protecție linie electrică
Da
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
440V
Pachet/cutie
DO-214AC, SMA
Tensiune - Străpungere (Min)
492V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
713V