SMAJ440CA
Numărul produsului DigiKey
SMAJ440CABBTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ440CABBCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ440CABBDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ440CA
Descriere
TVS DIODE 440VWM 713VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
29 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
713V Clemă 600mA Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
SMAJ440CA Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
600mA
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
440V
Tensiune - Străpungere (Min)
492V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
713V