SMAJ33CA
Numărul produsului DigiKey
SMAJ33CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ33CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ33CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ33CA
Descriere
TVS DIODE 33VWM 53.3VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
53,3V Clemă 7,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
SMAJ33CA Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
7,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
33V
Tensiune - Străpungere (Min)
36,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
53,3V