SMAJ28CA
Numărul produsului DigiKey
SMAJ28CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ28CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ28CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ28CA
Descriere
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
45,4V Clemă 8,8A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMAJ28CA Modele
Atributele produsului
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
8,8A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
28V
Tensiune - Străpungere (Min)
31,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
45,4V