P4SMAJ28CA
Numărul produsului DigiKey
4878-P4SMAJ28CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
4878-P4SMAJ28CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
4878-P4SMAJ28CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
P4SMAJ28CA
Descriere
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AC
Descriere detaliată
45,4V Clemă 8,8A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
P4SMAJ28CA Modele
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Grad
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
28V
Calificare
Tensiune - Străpungere (Min)
31,1V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
45,4V
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
8,8A