SMAJ22CA
Numărul produsului DigiKey
SMAJ22CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ22CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ22CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ22CA
Descriere
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
35,5V Clemă 11,3A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMAJ22CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
11,3A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
22V
Pachet/cutie
DO-214AC, SMA
Tensiune - Străpungere (Min)
24,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
35,5V