SMAJ22CA-13-F
Numărul produsului DigiKey
31-SMAJ22CA-13-FTR-ND - Bandă și mosor (TR)
31-SMAJ22CA-13-FCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
31-SMAJ22CA-13-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ22CA-13-F
Descriere
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMA
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
35,5V Clemă 11,2A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMA
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMAJ22CA-13-F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
22V
Tensiune - Străpungere (Min)
24,4V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
35,5V
Număr produs de bază
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
11,2A