APT1608LSECK/J3-PRV
Numărul produsului DigiKey
754-1930-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1930-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1930-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APT1608LSECK/J3-PRV
Descriere
LED RED CLEAR 2SMD
Descriere detaliată
Roșu 625nm Indicație cu leduri – discretă 1,8V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
APT1608LSECK/J3-PRV Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Test
2mA
Lungime de undă - Maximă
640nm
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
0,75mm
Dimensiune lentilă
1,10mm x 0,80mm
Număr produs de bază
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,8V