APT1608LVBC/D
Numărul produsului DigiKey
754-1933-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1933-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1933-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APT1608LVBC/D
Descriere
LED BLUE CLEAR 2SMD
Descriere detaliată
Albastru 470nm Indicație cu leduri – discretă 2,65V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
APT1608LVBC/D Modele
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,65V
Prod.
Curent - Test
2mA
Serie
Lungime de undă - Maximă
465nm
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
0,75mm
Dimensiune lentilă
1,10mm x 0,80mm