APT1608LSECK/J4-PRV
Numărul produsului DigiKey
754-1931-2-ND - Bandă și mosor (TR)
754-1931-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
754-1931-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
APT1608LSECK/J4-PRV
Descriere
LED ORANGE CLEAR 2SMD
Descriere detaliată
Portocaliu 605nm Indicație cu leduri – discretă 1,8V 0603 (1608 metric)
Modele EDA/CAD
APT1608LSECK/J4-PRV Modele
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
1,8V
Prod.
Curent - Test
2mA
Serie
Lungime de undă - Maximă
611nm
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 0,80mm l
Înălțime (Max)
0,75mm
Dimensiune lentilă
1,10mm x 0,80mm