SMAJ12CA
Numărul produsului DigiKey
SMAJ12CALFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
SMAJ12CALFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SMAJ12CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ12CA
Descriere
TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
19,9V Clemă 20,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Modele EDA/CAD
SMAJ12CA Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
20,1A
Prod.
Putere - Impuls maxim
400W
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
19,9V