SMAJ12CA
Numărul produsului DigiKey
478-7052-2-ND - Bandă și mosor (TR)
478-7052-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-7052-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMAJ12CA
Descriere
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMAJ
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
19,9V Clemă 20,1A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMAJ (DO-214AC)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMAJ12CA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Putere - Impuls maxim
400W
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
12V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
13,3V
Pachet/cutie
DO-214AC, SMA
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
19,9V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
20,1A