NANOSMDC050F/13.2-2
Numărul produsului DigiKey
NANOSMDC050F/13.2-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
NANOSMDC050F/13.2-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
NANOSMDC050F/13.2-2DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
NANOSMDC050F/13.2-2
Descriere
PTC RESET FUSE 13.2V 500MA 1206
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 13,2V 500 mA Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
NANOSMDC050F/13.2-2 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
200 mOhms
Producător
Littelfuse Inc.
Temperatură de funcționare
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
1206 (3216 metric), Concav
Tip
Polimeric
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,063" l (3,20mm x 1,60mm)
Tensiune - Max
13,2V
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
500 mA
Grosime (Max)
0,029" (0,74mm)
Curent - Decuplare (It)
1.1 A
Spațiu între derivații
Curent - Max
100 A