1206L050/15YR
Numărul produsului DigiKey
F3733TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F3733CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F3733DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1206L050/15YR
Descriere
PTC RESET FUSE 15V 500MA 1206
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 15V 500 mA Ih Montare pe suprafață 1206 (3216 metric), Concav
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1206L050/15YR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
150 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
750 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tensiune - Max
15V
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,065" l (3,20mm x 1,65mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
500 mA
Înălțime - Montat (Max)
Curent - Decuplare (It)
1 A
Grosime (Max)
0,030" (0,75mm)
Curent - Max
100 A