RRL035P03TR
Numărul produsului DigiKey
RRL035P03TR-ND - Bandă și mosor (TR)
RRL035P03CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
RRL035P03DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
RRL035P03TR
Descriere
MOSFET P-CH 30V 3.5A TUMT6
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 30 V 3,5A (Ta) 320mW (Ta) Montare pe suprafață TUMT6
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
RRL035P03TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
800 pF @ 10 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
320mW (Ta)
Tip FET
Temperatură de funcționare
150°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
TUMT6
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
50mOhm la 3,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2,5V la 1mA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
8 nC @ 5 V