LC03-3.3BTG
Numărul produsului DigiKey
F4205TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F4205CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F4205DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LC03-3.3BTG
Descriere
TVS DIODE 3.3VWM 17VC 8-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
17V Clemă 150A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață 8-SOIC
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
150A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
3300W (3,3kW)
Serie
Protecție linie electrică
Da
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
Ethernet
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
9pF la 1MHz
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Canale unidirecționale
2
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
3,3V (max.)
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tensiune - Străpungere (Min)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
17V