SL0902A090SM
Numărul produsului DigiKey
F3488TR-ND - Bandă și mosor (TR)
F3488CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
F3488DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SL0902A090SM
Descriere
GDT 90V 5KA 2 POLE SURFACE MOUNT
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Tub evacuare gaze 90 V 5000A (5kA) – 2 Pol Montare pe suprafață
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SL0902A090SM Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent descărcare impuls (8/20 µs)
5000A (5kA)
Producător
Littelfuse Inc.
Toleranță
Serie
Număr de poli
2
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Închidere la defecțiune
Nu
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Descărcare disruptivă c.c. (Nom)
90 V