GTCS35-750M-R05-2
Numărul produsului DigiKey
GTCS35-750M-R05-2TR-ND - Bandă și mosor (TR)
GTCS35-750M-R05-2CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
GTCS35-750M-R05-2
Descriere
GDT 75V 5KA 3 POLE SURFACE MOUNT
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Tub evacuare gaze 75 V 5000A (5kA) ±20% 3 Pol Montare pe suprafață
Categorie
Toleranță
±20%
Producător
Littelfuse Inc.
Număr de poli
3
Serie
Închidere la defecțiune
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
Capăt pătrat cilindru 3-SMD
Tensiune - Descărcare disruptivă c.c. (Nom)
75 V
Număr produs de bază
Curent descărcare impuls (8/20 µs)
5000A (5kA)