1.5SMC200A
Numărul produsului DigiKey
1.5SMC200ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5SMC200ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1.5SMC200ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5SMC200A
Descriere
TVS DIODE 171VWM 274VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
274V Clemă 5,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
1.5SMC200A Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
171V
Tensiune - Străpungere (Min)
190V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
274V