SM15T200A-E3/57T
Numărul produsului DigiKey
SM15T200A-E3/57TGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
SM15T200A-E3/57TGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
SM15T200A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM15T200A-E3/57T
Descriere
TVS DIODE 171VWM 274VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
274V Clemă 5,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Serie
Protecție linie electrică
Nu
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Aplicații
De uz universal
Stare piesă
Activ
Capacitanță la frecvență
Tip
Zener
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
171V
Pachet/cutie
DO-214AB, SMC
Tensiune - Străpungere (Min)
190V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
274V