1.5SMC200A-E3/57T
Numărul produsului DigiKey
1.5SMC200A-E3/57TGITR-ND - Bandă și mosor (TR)
1.5SMC200A-E3/57TGICT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1.5SMC200A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5SMC200A-E3/57T
Descriere
TVS DIODE 171VWM 274VC DO214AB
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
274V Clemă 5,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AB (SMCJ)
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
5,5A
Prod.
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Serie
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
171V
Tensiune - Străpungere (Min)
190V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
274V