1.5SMB68CA
Numărul produsului DigiKey
18-1.5SMB68CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-1.5SMB68CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-1.5SMB68CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5SMB68CA
Descriere
TVS DIODE 58.1VWM 92V DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
92V Clemă 16,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Aplicații
Telecom
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Grad
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
58,1V
Tensiune - Străpungere (Min)
64,6V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
92V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
16,5A