1.5SMB68A
Numărul produsului DigiKey
18-1.5SMB68ATR-ND - Bandă și mosor (TR)
18-1.5SMB68ACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
18-1.5SMB68ADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
1.5SMB68A
Descriere
TVS DIODE 58.1VWM 92V DO214AA
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
92V Clemă 16,5A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AA (SMBJ)
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Prod.
Protecție linie electrică
Nu
Serie
Aplicații
Telecom
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță la frecvență
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Canale unidirecționale
1
Calificare
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
58,1V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Străpungere (Min)
64,6V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
92V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
16,5A