0ZRP0135FF1A
Numărul produsului DigiKey
5923-0ZRP0135FF1A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
0ZRP0135FF1A
Descriere
PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 60V 1.35 A Ih Orificiu străpuns Radial, Disc
Modele EDA/CAD
0ZRP0135FF1A Modele
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
370 mOhms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Max
60V
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.35 A
Mărime/Dimensiune
0,402" L x 0,142" l (10,20mm x 3,60mm)
Curent - Decuplare (It)
2.7 A
Înălțime - Montat (Max)
0,669" (17,00mm)
Curent - Max
40 A
Grosime (Max)
Timp până la decuplare
4.5 s
Spațiu între derivații
0,201" (5,10mm)
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
110 mOhms