PTR060V0135-BK
Numărul produsului DigiKey
283-PTR060V0135-BK-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PTR060V0135-BK
Descriere
PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL
Descriere detaliată
Polimeric Siguranță resetabilă PTC 60V 1.35 A Ih Orificiu străpuns Radial, Disc
Categorie
Rezistență - Inițială (Ri) (Min)
120 mOhms
Rezistență - După decuplare (R1) (Max)
300 mOhms
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Vrac
Tensiune - Max
60V
Mărime/Dimensiune
0,571" diam. x 0,118" grosime (14,50mm x 3,00mm)
Curent - Menținere (Ih) (Max)
1.35 A
Înălțime - Montat (Max)
0,772" (19,60mm)
Curent - Decuplare (It)
2.7 A
Grosime (Max)
Curent - Max
40 A
Spațiu între derivații
0,197" (5,00mm)