021701.6MXP
Numărul produsului DigiKey
F1726-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
021701.6MXP
Descriere
FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
Descriere detaliată
1.6 A 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 5mm x 20mm
35A
I²t topire
4.615
Agenție de aprobare
CCC, CE, CSA, MARCARE K, PSE, SEMKO, UL, VDE
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.0528 Ohms