021702.5MXP
Numărul produsului DigiKey
F4639-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
021702.5MXP
Descriere
FUSE GLASS 2.5A 250VAC 5X20MM
Descriere detaliată
2.5 A 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 5mm x 20mm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
021702.5MXP Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
35A
I²t topire
9.46
Agenție de aprobare
BSI, CE, CCC, CSA, KC, PSE, SEMKO, UR, VDE
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.0334 Ohms