02183.15MXP
Numărul produsului DigiKey
F1754-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
02183.15MXP
Descriere
FUSE GLASS 3.15A 250VAC 5X20MM
Termen de livrare standard al producătorului
19 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
3.15 A 250 V AC Siguranță c.c. Cartuș, Sticlă Necesită suport 5mm x 20mm
Categorie
Timp de răspuns
Acțiune lentă
35A
I²t topire
38.15
Agenție de aprobare
CCC, CE, CSA, MARCARE K, PSE, SEMKO, UL, VDE
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Mărime/Dimensiune
0,205" diam. x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Valoare nominală tensiune - C.a.
250 V
Rezistență c.c. la îngheț
0.0173 Ohms