PAG.M0.5GL.AC52A
Numărul produsului DigiKey
PAG.M0.5GL.AC52A-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PAG.M0.5GL.AC52A
Descriere
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
5 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
PAG.M0.5GL.AC52A Modele
Culoare
Albastru, Gri
Număr de poziţii
5
Valoare nominală curent (Amp)
7A
Dimensiune carcasă - Inserție
M05
Deschidere cablu
0,157" – 0,205" (4,00mm – 5,20mm)
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C