PAG.M0.5GL.AC52J poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
5 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
PAG.M0.5GL.AC52J
Numărul produsului DigiKey
PAG.M0.5GL.AC52J-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PAG.M0.5GL.AC52J
Descriere
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
PAG.M0.5GL.AC52J Modele
Culoare
Gri, Galben
Număr de poziţii
5
Valoare nominală curent (Amp)
7A
Dimensiune carcasă - Inserție
M05
Deschidere cablu
0,157" – 0,205" (4,00mm – 5,20mm)
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C