PAB.M0.5GL.AC52B
Numărul produsului DigiKey
PAB.M0.5GL.AC52B-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PAB.M0.5GL.AC52B
Descriere
CONN PLUG MALE 5P GOLD SLDR CUP
Referință client
Descriere detaliată
5 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PAB.M0.5GL.AC52B Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Gri, Alb
Serie
Protecție la infiltrare
IP50 - Protejat împotriva prafului
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Carcasă posterioară
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
5
Valoare nominală curent (Amp)
7A
Dimensiune carcasă - Inserție
M05
Valoare nominală tensiune
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,157" – 0,205" (4,00mm – 5,20mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-50°C – 150°C