FGG.2K.304.CLAC45Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.2K.304.CLAC45Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.2K.304.CLAC45Z
Descriere
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
4 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.2K.304.CLAC45Z Modele
Număr de poziţii
4
Valoare nominală curent (Amp)
15A
Dimensiune carcasă - Inserție
304
Deschidere cablu
0,161" – 0,177" (4,10mm – 4,50mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 200°C