Imaginea pentru FGG.1K.308.CLAC45Z nu este disponibilă
FGG.1K.308.CLAC45Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.1K.308.CLAC45Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.1K.308.CLAC45Z
Descriere
CONN PLUG MALE 8P GOLD SLDR CUP
Descriere detaliată
8 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Modele EDA/CAD
FGG.1K.308.CLAC45Z Modele
Număr de poziţii
8
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Dimensiune carcasă - Inserție
308
Deschidere cablu
0,161" – 0,177" (4,10mm – 4,50mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 200°C