FGG.0K.304.CLAC45Z
Numărul produsului DigiKey
FGG.0K.304.CLAC45Z-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FGG.0K.304.CLAC45Z
Descriere
CONN PLUG MALE 4P GOLD SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4 Poziție conector circular Mufă, Pini tip tată Cupă aliaj de lipit
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FGG.0K.304.CLAC45Z Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Prod.
Culoare
Argintiu
Serie
Protecție la infiltrare
IP66/IP68 - Protejat împotriva prafului, rezistent la apă, impermeabil
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Carcasă posterioară
Tip conector
Ecranare
Număr de poziţii
4
Valoare nominală curent (Amp)
7A
Dimensiune carcasă - Inserție
304
Valoare nominală tensiune
Dimensiune carcasă, MIL
Deschidere cablu
0,161" – 0,177" (4,10mm – 4,50mm)
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Temperatură de funcționare
-55°C – 200°C