CM3032V301R-10
Numărul produsului DigiKey
240-2462-2-ND - Bandă și mosor (TR)
240-2462-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
240-2462-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
CM3032V301R-10
Descriere
CMC 8A 4LN 300 OHM SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4 Bobină de mod comun în linie Montare pe suprafață 300 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 10mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
CM3032V301R-10 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
30V
Producător
Laird-Signal Integrity Products
Valoare nominală tensiune - C.a.
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Agenție de aprobare
Tip filtru
Linie alimentare
Caracteristici
Număr de linii
4
Tip montare
Montare pe suprafață
Impedanță la frecvență
300 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,430" L x 0,300" l (10,92mm x 7,62mm)
Valoare nominală curent (Max)
8A
Înălțime (Max)
0,595" (15,11mm)
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
10mOhm