MC2016K25.0000C16ESH
Numărul produsului DigiKey
478-MC2016K25.0000C16ESHTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-MC2016K25.0000C16ESHCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-MC2016K25.0000C16ESHDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MC2016K25.0000C16ESH
Descriere
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
32 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,6V – 3,63V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MC2016K25.0000C16ESH Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±50ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Curent - Alimentare (Max)
5mA
Valori nominale
AEC-Q100, AEC-Q200
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Funcție
Activare/dezactivare
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Ieșire
CMOS
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
5µA
Tensiune - Alimentare
1,6V – 3,63V