MC2016Z25.0000C19XSH
Numărul produsului DigiKey
478-MC2016Z25.0000C19XSHTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-MC2016Z25.0000C19XSHCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-MC2016Z25.0000C19XSHDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MC2016Z25.0000C19XSH
Descriere
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,71V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
MC2016Z25.0000C19XSH Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Lățime de bandă spectru extins
Curent - Alimentare (Max)
7,3mA
Rezonator de bază
Valori nominale
AEC-Q200
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,63V