MC2016Z50.0000C19XSH
Numărul produsului DigiKey
478-MC2016Z50.0000C19XSHTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-MC2016Z50.0000C19XSHCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-MC2016Z50.0000C19XSHDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
MC2016Z50.0000C19XSH
Descriere
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 1,71V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±30ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Lățime de bandă spectru extins
Curent - Alimentare (Max)
8,5mA
Rezonator de bază
Valori nominale
AEC-Q200
Funcție
Standby (putere redusă)
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Tensiune - Alimentare
1,71V – 3,63V