KGM05ACG1H150FH
Numărul produsului DigiKey
478-KGM05ACG1H150FHTR-ND - Bandă și mosor (TR)
478-KGM05ACG1H150FHCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
478-KGM05ACG1H150FHDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
KGM05ACG1H150FH
Descriere
CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0402
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 pF ±1% 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
KGM05ACG1H150FH Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Serie
Rată defectare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Capacitanță
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±1%
Înălțime - Montat (Max)
Tensiune - Nominală
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C