0402N150F500CT
Numărul produsului DigiKey
1292-1257-2-ND - Bandă și mosor (TR)
1292-1257-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1292-1257-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
0402N150F500CT
Descriere
CAP CER 15PF 50V C0G/NP0 0402
Referință client
Descriere detaliată
15 pF ±1% 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0402 (1005 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
0402N150F500CT Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Valori nominale
Prod.
Aplicații
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Rată defectare
Stare piesă
Nu pentru designuri noi
Tip montare
Capacitanță
Pachet/cutie
0402 (1005 metric)
Toleranță
±1%
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Tensiune - Nominală
Înălțime - Montat (Max)
Coeficient de temperatură
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C