04025U150F4T2A
Numărul produsului DigiKey
478-KAQ05ACG1H150FHTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
04025U150F4T2A
Descriere
CAP CER MICROWAVE
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 pF ±1% 50V Condensator ceramic C0G, NP0 0402 (1005 metric)
Modele EDA/CAD
04025U150F4T2A Modele
Valori nominale
AEC-Q200
Mărime/Dimensiune
0,039" L x 0,020" l (1,00mm x 0,50mm)
Toleranță
±1%
Grosime (Max)
0,022" (0,55mm)
Coeficient de temperatură
Spațiu între derivații
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C